Lekarze Przemyśl

lek. dent. Anna Husejka-Stabiszewska

NZOZ "Ginekologia"
Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Kompetentny lekarz budzący zaufanie i dbający o komfort pacjenta, co w przypadku tej specjalizacji jest moim zdaniem bardzo ważne. Pani doktor nie żałuje czasu na informowanie pacjenta odnośnie szczegółów przebiegu leczenia.
Opinia dodana przez: Ewelina

Maria Szymańska

Logopeda

Hoża 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miła i fachowa,polecam Krzysztof.

lek. dent. Alicja Blusiewicz

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Najlepsza dentystka do jakiej miałem przyjemność chodzić przez 10 lat. poprawiała to co inni dentyści nie potrafili zrobić dobrze
Opinia dodana przez: Oskar Terlecki

lekarz Marek Pawłucki

Internista, Kardiolog

Bielskiego 41 lok. 8
37-700 Przemyśl

wspaniały lekarz i człowiek ZAWSZE kompetentnie rozmawia z pacjentm umiejac wszystko wytłumaczyc zwykłymi słowami
Opinia dodana przez: danuta

lekarz Krzysztof Dawnis

ulica Artura Malawskiego 11 B/2
37-700 Przemyśl

Przyszłam do dr Dawnisa po nieudanej konsultacji u innego. Bardzo empatyczny, rzeczowy, dokładnie wyjaśnił na czym polega problem. Trzy miesiące temu zoperował mi w COM Jarosław staw biodrowy, wszczepił endoprotezę. Dziś chodzę sprawnie, bez kul choć przed operacją z trudem poruszałam się o dwóch kulach.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Jacek Gąska

Internista, Kardiolog

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry człowiek co jest ważne w tym zawodzie. Bardzo sobie cenię Pana doktora za miłe podejście do pacieta.
Opinia dodana przez: Maria dańczak

lekarz Maksymilian Rotte

Psychiatra

Focha Ferdynanda 31
37-700 Przemyśl

rewelacyjny wielokrotnie pomógł mi w problemach polecam, gdyby nie on.........................................................................................................................

lekarz Ewa Polińska

ulica Słowackiego 85
37-700 Przemyśl

Pani doktor Ewa Polińska pulmonolog z miasta Przemyśl to bardzo dobry specjalista. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Nie przyjmuje pacjentów na tzw.'' sztukę''. Jest lekarzem konkretnym, uprzejmym, miłym. Bardzo dobrze się rozmawia o chorobie i leczeniu gdyż można o wszystko zapytać. Ważne jest bardzo fakt, ze nie przyjmuje pacjentów w pośpiechu. Godny polecenia specjalista pulmonolog.

lekarz Piotr Kusak

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Urszula Rzepka

ulica 3 Maja 59
37-700 Przemyśl

Są lekarze z powołania i wykonujący zawód. Dziś lekarzy z powołania jest niewielu Mam to szczęscie że jestem przez takiego lekarza leczona.Pani Doktor dziękuje za konsekwentnie i świadomie realizowana misje w służbie choremu człowiekowi. Za Pani profesjonalizm i Człowieczeństwo okazane mi w leczeniu przez 7lat z serca dziękuję i życzę Pani nie ustawania w tych dobrych zawodach.Z wyrazami szacunku i wdzięczności pacjentka Jasia
Opinia dodana przez: Jasia

lekarz Teresa Fabian

Pediatra, Otolaryngolog

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Lekarz godny polecenia ! Konkretna Pani doktor, fachowa uprzejma i miła. Człowiek po wyjsciu x gabinetu odrazu czuje sie zdrowszy.
Opinia dodana przez: tom

lek. dent. Aneta Daraż

Mokra 5
37-700 Przemyśl

cudowna pełen profesjonalizm. lekarz z powołania. można na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy,a robota wykonana bez zarzutu, polecam!!!!!!!!!!!!!

lekarz Andrzej Kudela

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Niezwykle kompetentny, tłumaczący chorobę. sposób leczenia, jego praca w prywatnym gabinecie wynika z potrzeby niesienia pomocy innym ludziom. Chylę czoła przed takimi lekarzami.
Opinia dodana przez: Jerzy1947

lekarz Barbara Szozda-Gross

Internista, Reumatolog

114 Szpital Wojskowy w Przemyślu
Przemyśl

Niezwykle kontaktowa, miła w obejściu, poświęcająca każdemu pacjentowi dużo czasu. Tłumaczy genezę i charakter każdej choroby traktując indywidualnie ksżdy przypadek. Bardzo dociekliwa w badaniach, traktujaca swoją pracę jako służbę drugim ludziom co w chwili obecnej rzadko się zdarza.
Opinia dodana przez: Jerzy1947
Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, dobór leków odpowiedni, polecam wspaniałą panią doktor
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Arkadiusz Grodecki

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Al-Ma-Med"
ulica 3-go Maja 1
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz, odpowiedzialny, zna się na swojej pracy, odpowiednio zapisuje leki polecam z całą odpowiedzialnością
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy - Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wyb. M. F. Focha 31
37-700 Przemyśl

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców
Opinia dodana przez: agnieszka

lek. dent. Remigiusz Świrk

ulica 3 Maja 28
37-700 Przemyśl

Super super super fajny miły kompetentny uprzejmy zadbany lubiany przez całą moją rodzine zawsze poswieca tyle czasu ile potrzebujemy Monika

lekarz Piotr Marciniak

Opalińskiego 19/96
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy i potrafi dobrze wytłumaczyć co komu dolega. Troskliwy . Zagląda do swoich pacjentów czy coś terzeba pomuc.

lekarz Monika Twardy

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Bardzo kompetentna Pani doktor słucha tłumaczy dokładnie bada wizyta na bardzo wysokim poziomie szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona